sanayi palet ahşap palet ambalaj paleti koçist koçist orman ürünleri

MÜŞTERİLERİMİZ VELİNİMETİMİZDİR

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

DAİMA "EN İYİ" OLMAK,VAZGEÇİLMEZ HEDEFİMİZDİR

Kalitede, hizmette, ikmal kaynaklarımız ve bayi ilişkilerimizde, hissedarlara sunulan yatırım seçeneklerinde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

EN ÖNEMLİ SERMAYEMİZ,İNSAN KAYNAĞIMIZDIR

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü Topluluğumuz'a çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, Koç Topluluğu'nun kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

Sanayi Tipi Palet

Tahta Palet

Tahta palet iki tarafı transpalet 4 tarafı forklitf yardımıyla kaldırılan 1000 kg taşıma kapasiteli istif website ve yüklemelerde çözüm ortağınız.

Standart dışı özel üretimler ve taşıma kapasitesi (KG) bazında projeye özel üretim yapılmaktadır. 

Günümüzde bir çok alanda faaliyet gösteren iş sahaların çözüm ortağı olmaktadır istifleme ve sevkiyat konularında sizlere zaman kazandıran farklı çözümler sunan iş ortağınız.) 

Bir çok sektöre hitap eden ürünlerimiz; mermer, granit, taş, cam sektörleri içinde projeye özel çözüm üretimleri yürütmektedir.
 
Mermer sandıkları ve mermet kafesleri istenilen ölçü ebat ve KG ağırlığına göre üretim yapılmaktadır. Gerek yurt içi gerek yurt dışı taşımacılık ve sevkiyatları granit sandıkları, granit taş sandıkları cam kafesleri üretimide yapılmaktadır.

Sanayi Palet
Koçist Orman Ürünleri
sanayi palet ahşap palet ambalaj paleti koçist koçist orman ürünleri

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “sanayi palet ahşap palet ambalaj paleti koçist koçist orman ürünleri”

Leave a Reply

Gravatar